Na co najczęściej bierze sum | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty żywe używane żeby złowić suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Na co najczęściej bierze sum

daro

Offline

Nie znam się zbytnio na sumach, ponieważ ich nie łowię, chciałem się dowiedzieć na jaką przynętę najczęściej bierze sum czyli co mu smakuje?
 

eni

Offline

Oto jeden z przysmaków sumów - zwłaszcza tych mieszkających w Hiszpanii

www.forumsumowe.pl/images/t_przysmak_hiszpanskich_sumow.jpg

Pellet sumowy + drobne kawałki kalmarów
 

daro

Offline

A co to jest?
 

gaca

Offline

Jeśli się nie mylę są to filety z ryby, plus oczywiście pellet ?
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Dokładnie, pod fotką jest opis...Pellet sumowy + drobne kawałki kalmarów.
 

gaca

Offline

U nas w kraju ciężko z kalmarami Usmiech
 

dash4

Offline

Wcale nie tak ciężko ( te wszystkie sklepy typu carrefour, real itp) ale nie wiadomo czy Polski sum zasmakowałby w tym.
 

Artur Betcher

Offline

Na różnych łowiskach różnie to bywa.
Na Caspe przysmakiem jest to co pokazała eni. U mnie na Sekwanie świetnie sprawdzają się klenie i leszcze a znowuż w Bułgarii turkuć podjadek. Jednym słowem wszystko zależy od łowiska ale ogólnie za najlepszą przynętę na suma uznaje się właśnie żywca jako że jest on najnaturalniejszym pokarmem na co dzień dla suma .
Pozdrawiam
 

daro

Offline

Max napisał/a:
Dokładnie, pod fotką jest opis...Pellet sumowy + drobne kawałki kalmarów.


Nie zauważyłem opisu ale dzięki Max za info Usmiech
 

eni

Offline

Dokładnie Avallone - tak jak mówisz - wszystko zależy od łowiska z tym że w Caspe nie mogliśmy łowić na "żywce" gdyż jest to zakazane, nie jestem pewna czy tylko na tym zbiorniku czy ogółem w całym kraju - mam nadzieje że doszukam się więcej informacji na ten temat w internecie - nie zapomnę wkleić do tematu forum pt "PZW Federation Peche i inne organizmy" - pozdrawiam.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Środkowa Odra .Nie bierze Leszcz Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 48 23 lutego 2014 22:40
Pijawka - co na nią bierze? Przynęty żywe używane żeby złowić suma 8 15 lutego 2013 17:18
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,489,423 unikalne wizyty