Penn Slammer 760 Ile wchodzi plecionki na niego? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Penn Slammer 760 Ile wchodzi plecionki na niego?

pietiabo

Offline

Penn Slammer 760 Ile wchodzi plecionki na niego?
Witam kolegów może ktoś już nawijał.
Interesuje mnie plecionka 50-60 kg ile metrów wejdzie na tego diabła.
 

Artur Betcher

Offline

Średnice podaj to prędzej się obliczy lub już podane będzie na nim.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

pietiabo

Offline

No własnie 0,5 żyłki wchodzi niby 210 m a plecionki jak wiadomo są różne. Myślałem ze ktoś już nawijał przecież to popularny kołowrotek. Nie wiem ile plecionki kupić na cztery sztuki.Ty Artur nie masz takiego kołowrotka.
 

fedors

Offline

Myślę, że wartości na szpulach Penn'a tyczą się właśnie plecionki.
Nie pamiętam za dobrze, ale w tamtym roku na swojego SSM 650 nawijałem Power Pro w rozmiarze 0,36mm weszło mi około 260m i zostało trochę miejsca na szpuli, a na opisie szpuli jest chyba 0,35- 270m??? 200m 0,50mm na slammerka 760 wejdzie spokojnie.
 

robcioes

Offline

Zamówiłem właśnie Slammera 760 z wolnym biegiem. Jak nawinę plecionkę, 50lb Power Pro 300yrd, zobaczę ile jeszcze trzeba dowinąć żyłki. Na pewno podzielę się informacjami.
 

Lukasz S

Offline

No i się nie dowiedzieliśmy ile plecionki wejdzie... Michał ma tego slammera, ile Ci weszło tej plecionki na niego?
 

Marcin Skawinski

Offline

Plecionki Hemingway Dyneema 0,50mm 48,0kg mi weszło na slammera 760 około 200 m i nie jest jeszcze równo z rantem szpuli
parę metrów jeszcze bym upchał .
Rybki
 

Michal Gorski

Offline

Zmówiłem a Aspiusie 270m Power Pro 0,46. Ciężko mi powiedzieć ile weszło ale myślę że coś ok 200-220 metrów bo na szpulce jeszcze sporo jej zostało zresztą sam Łukasz w niedzielę widziałeś ile jeszcze jej było.
Catch & Release
Kajtek...
 

Tomek Sztanka

Offline

Na mojego pletki 0,55 weszło prawie 200m zostawiłem rant i 7m. ściśle nawijałem.
T.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Kolowrotek Penn Spinfisher V 9500 plus Inne ! Sprzedam sprzęt wędkarski 4 29 lipca 2019 20:00
Penn slammer 560 czy Ryobi Arctica 6000 do trollingu. Wędziska spinningowe na suma 5 21 czerwca 2019 14:48
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,303,475 unikalne wizyty